FOTOBAZAR  - tady je možno i něco koupit                                                                                                                    DOMŮ


 

Pokud si něco vyberete, stačí napsat na e-mail:   stare-foto@seznam.cz    o co máte zájem a domluvíme  se. Ceny jsou jen přibližné (moje představa), ale  je jen na dohodě jaká bude cena skutečná. :-).  Prodávám přebytky ze své soukromé sbírky. Jde o aparáty které jsou z valné většiny kusů, funkční a kompletní, ale jen dlouhodobě uložené v depozitáři sbírky. Tuto stránku se snažím pokud možno často aktualizovat, tak je zde vždy něco nového.Pokud něco konkrétního sháníte, nebojte se mě napsat, třeba to mám, nebo seženu.Kompletní výbava fotokomory na vyrobu barevných fotografií.

Většina kompletního vybavení zařízení fotokomory je jako nová, všechny tři objektivy vypadají jako nepoužité, dva jsou ještě v krabičkách se záručními listy, prodám jen jako celek. Preferuji osobní předání, možno i dovést na trase Mladá Boleslav - Praha. Nebo případně PPL.

CENA: dohodou - nabídněte.


Vývojnice na 16mm film k  fotoaparátu Meopta Mikroma

Plně funkní nepoškozený kompletní stav.

CENA:  650,-Kč + náklady na dopravu.


Fotoaparát Meopta Mikroma II  

Plně funkční nepoškozený kus v zeleném polepu, s rovnou pákou natahování závěrky. Včetně pouzdra se šroubem, krytky objektivu a oběma cívkama se zkušebním pásem filmu.

 

           

CENA:  2 600,-Kč + náklady na dopravu.


Flexaret Meopta barevné filtry B36 bajonet různé

        

CENA: UVO  299,-Kč,  N2  490,-Kč,  GGR1 240,-Kč,  G2 240,-Kč,  R1 490,-Kč + doprava.


Flexaret Meopta cluneční clona na Flexaret II, III, IV, V

CENA:  160,-Kč+ náklady na dopravu.


Flexaret Meopta cluneční clona na Flexaret VI, VII, Standard

CENA:  550,-Kč+ náklady na dopravu.


 

TOPlist