FOTOBAZAR  - tady je možno i něco koupit                                                                                                                    DOMŮ


 

Pokud si něco vyberete, stačí napsat na e-mail:   stare-foto@seznam.cz    o co máte zájem a domluvíme  se.  Prodávám přebytky ze své soukromé sbírky. Jde o aparáty  a příslušenství,  které jsou z valné většiny kusů, funkční a kompletní, ale jen dlouhodobě uložené v depozitáři sbírky. Tuto stránku se snažím pokud možno často aktualizovat, tak je zde vždy něco nového.Pokud něco konkrétního sháníte, nebojte se mě napsat, třeba to mám jen to tu není vystavené nebo to seženu.Kompletní výbava fotokomory na vyrobu barevných fotografií.

Většina kompletního vybavení zařízení fotokomory je jako nová, všechny tři objektivy vypadají jako nepoužité, dva jsou ještě v krabičkách se záručními listy, prodám jen jako celek. Preferuji osobní předání, možno i dovést na trase Mladá Boleslav - Praha. Nebo případně PPL.

CENA ZA KOMPLET VELMI ROZUMNÁ : dohodou - nabídněte.


Vývojnice na 16mm film k  fotoaparátu Meopta Mikroma a Stereomikroma

Plně funkní nepoškozený kompletní stav.

CENA:  670,-Kč + doprava doporučenou zásilkou 125,-Kč.


Fotoaparát Meopta Mikroma II  

Plně funkční nepoškozený kus v zeleném polepu, s rovnou pákou natahování závěrky. Včetně pouzdra se šroubem, krytky objektivu a oběma cívkama se zkušebním pásem filmu.

 

           

CENA:  2 600,-Kč + + doprava doporučenou pojištěnou zásilkou 150,-Kč.


Flexaret Meopta barevné filtry B36 bajonet různé

        

CENA: GGR1 240,-Kč,  G2 240,-Kč, + doprava doporučenou zásilkou 65,-Kč.


Flexaret Meopta cluneční clona na Flexaret II, III, IV, V

CENA:  180,-Kč + + doprava doporučenou zásilkou 65,-Kč.


 

 

TOPlist